تشریح مراحل عملی آزمون آتش نشانی تهران

تشریح مراحل عملی آزمون آتش نشانی تهران ال مور: سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران مراحل عملی آزمون استخدامی آتش نشانی تهران را تشریح نمود.


سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به برگزاری بخش عملی آزمون استخدامی آتش نشانی تهران که بنا بر اعلام این سازمان از ۲۶ مهرماه برگزار می شود، اظهار نمود: برمبنای برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر است این آزمون طی چند روز اجرا شود که زمان برگزاری آزمون برای هر داوطلب در کارت ورود به جلسه هر شخص درج شده است.

ملکی با اعلان اینکه این آزمون طی شش مرحله برگزار می شود، اظهار نمود: بخش عملی آزمون استخدامی آتش نشانی تهران از شش مرحله تشکیل شده است که انعطاف پذیری، قدرت پنجه دست، پلانک ثابت، بارفیکس، آزمون حرکات ترکیبی و دو ۱۶۰۰ متر همچون آن هستند.
وی افزود: طی آزمون اول که انعطاف پذیری است، شرکت کننده کنار دیوار عمود و با پاهای کاملا صاف و کشیده نشسته و پنجه پاهایش به سمت بالا قرار می گیرد. شرکت کننده دست هایش را به سمت جلو کشیده و تا حد امکان پنجه دست خودرا از پنجه پایش عبور می دهد. این میزان روی تخته خط کشی مندرج محاسبه می گردد.
ملکی درباب آزمون دوم نیز اظهار داشت: شرکت کننده دستگاهی را در دست گرفته بطوریکه دست بصورت کشیده در کنار بدن قرار گیرد. سپس دستگیره دستگاه را فشار می دهد. این آزمون دو بار برای هر دست اجرا خواهد شد و بهترین رکورد ثبت شده هر شخص محسابه می شود.
وی با اعلان اینکه آزمون سوم حرکت پلانک و چهارم حرکت بارفیکس خواهد بود اظهار داشت: طی این دو حرکت نیز رکورد افراد شرکت کننده ثبت خواهد شد.
ملکی اضافه کرد: آزمون پنجم نیز حرکات ترکیبی است که حمل گالن های ۲۰ کیلوگرمی، کشیدن سورتمه، هل دادن سورتمه و برگرداندن سورتمه همچون آنست.
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران درباب آخرین مرحله آزمون استخدامی آتش نشانی تهران نیز اظهار داشت: دو ۱۶۰۰ متر یکی دیگر از مراحل این آزمون است که رکورد هر کدام از شرکت کنندگان بصورت جداگانه محاسبه می گردد.
ملکی در آخر اظهار داشت: برمبنای امتیازی که هر کدام از شرکت کنندگان در این آزمون ها به دست می آورند در نهایت ۱۰۰ آقا و ۱۶ خانم از میان شرکت کنندگان پذیرفته می شوند.
منبع:

1400/07/25
08:34:45
0.0 / 5
237
تگهای خبر: دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس