مدیر واحد سنجش شركت كنترل كیفیت هوای تهران خبر داد

افتتاح حداقل یک ایستگاه جدید سنجش کیفیت هوای تهران تا آخر سال جاری

افتتاح حداقل یک ایستگاه جدید سنجش کیفیت هوای تهران تا آخر سال جاری ال مور: مدیر واحد سنجش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از افتتاح حداقل یک ایستگاه سنجش کیفیت هوای تهران تا آخر سال جاری آگاهی داد.


احمد طاهری در گفت و گو با ایسنا، درباره فقدان قابلیت سنجش ذرات کمتر از ۲.۵ میکرون در بعضی ایستگاه های سنجش وضعیت هوای تهران همچون ایستگاه میدان فتح و منطقه۱۶ اظهار داشت: مرزبندی هایی که برای مناطق شهری روی زمین داریم به هیچ عنوان برای آلودگی هوا قابل استناد نیست و جانمایی ایستگاه ها و تجهیز هر ایستگاه سنجش کیفیت هوا به آنالایزرها برمبنای مفاهیم طراحی شبکه سنجش است.
وی ادامه داد: کوشیدیم طراحی ما به گونه ای باشد که در تمام منطقه های تهران حداقل یک ایستگاه را داشته باشیم و آلاینده های شاخص را اندازه گیری نماییم. در این جهت پروسه تکمیل ایستگاه ها را انجام دادیم.
مدیر واحد سنجش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران به ذکر مثالی پرداخت و اظهارکرد: در سال قبل ایستگاه منطقه ۱۹ را که فاقد آنالایزر سنجش ذرات کمتر از ۲.۵ میکرون بود به این آنالایزر مجهز کردیم همین طور در منطقه ۱۲ نیز این کار انجام دادیم و در برنامه داریم که هم تعداد ایستگاه ها و هم آنالایزرهای ایستگاه های موجود را افزایش دهیم.
طاهری در پاسخ به سوالی درباره ی افزایش تعداد ایستگاه های سنجش کیفیت هوای تهران نیز اظهار داشت: طبق برنامه ریزی امیدواریم بتوانیم تعداد ایستگاه ها را تا آخر سال جاری افزایش دهیم و تلاش می نماییم که بیش از یک ایستگاه را افتتاح نماییم.
منبع:

1401/10/21
08:16:20
0.0 / 5
158
تگهای خبر: شركت , كیفیت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس