معاون خدمات شهری شهرداری تهران خبر داد

گردنگیر تفكیك زباله در ادارات دولتی استان تهران

گردنگیر تفكیك زباله در ادارات دولتی استان تهران ال مور: معاون خدمات شهری شهرداری تهران از ابلاغ استاندار تهران برای گردنگیر تفكیك زباله در ساختمان های دولتی این استان آگاهی داد.به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، مجتبی یزدانی در نشست خبری امروز (چهارشنبه) در تشریح آخرین اقدامات معاونت خدمات شهری شهرداری تهران اظهار داشت: برای بوستان پردیسان با عنایت به توافقاتی كه انجام شده بود همین طور با عنایت به جمعیت زیادی كه از این بوستان استقبال می كنند و در آن حضور پیدا می كنند به جهت اینكه اختلافی ایجاد نشود ما به سراغ ارائه خدمات در این بوستان رفتیم؛ به شكلی كه پاركینگ ها در این بوستان اصلاح و سرویس های بهداشتی بازسازی و تعدادی افزوده شد همین طور كل آسفالت پارك تعویض و مبلمان شهری در آن ساماندهی داده شد اما درباب بحث پوشش گیاهی ما هیچ دخالتی در این بوستان انجام ندادیم.

وی اضافه كرد: درباب خدماتی كه در راهپیمایی عظیم اربعین ارائه می شود سال قبل هزینه ای معادل هشت میلیارد تومان ثبت گردید اما باید به این نكته دقت كنیم كه با هماهنگی های انجام شده با مسئولان عراقی و مسئولان داخل كشور توانستیم هزینه ها را كاهش دهیم. برای امسال نیز ما پیشنهاد ۱۰ میلیارد تومان را برای شورای شهر تهران ارسال كرده ایم و منتظر تصمیم گیری شورا هستیم. بی شك ما در عراق زیر نظر مسئولان عراقی كار خواهیم كرد و در تمامی بخش ها تابع آنان خواهیم بود.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در بخش دیگری از صحبت های خود درباب توافقات و همكاریهای این معاونت با آب و فاضلاب تهران و عملكرد معاونت خدمات شهری در حوزه آبیاری فضاهای سبز شهر تهران اظهار داشت: باید از مدیرعامل آب و فاضلاب شهر تهران قدردانی نماییم چونكه همكاری بسیار خوبی در حوزه تأمین آب فضای سبز شهر تهران با ما داشتند. ما در تلاش هستیم كه سیستم آبیاری فضای سبز شهر تهران را مكانیزه نماییم و تا اختتام امسال مناطق۱، ۲، ۵ و ۶ باید سیستم آبیاری فضای سبز خودرا كاملا مكانیزه كنند.

وی افزود: تا اختتام آبان ماه امسال نیز تمامی چاه هایی كه مورد بهره برداری شهرداری تهران قرار می گیرد باید هوشمند شوند. هم اكنون نیز چاه های مناطق۷ و ۱۰ تهران كاملا هوشمند هستند.

یزدانی درباب ارائه خدمات رفت و روب و نگهداشت شهر نیز اظهار داشت: ما بطور روزانه كار عادی خودرا انجام می دهیم. گاهی در نقطه ای از شهر اشكالی پیش می آید كه با تماسهای شهروندی متوجه آن می شویم و اساسا در سریع ترین زمان ممكن نسبت به حل آن اقدام می نماییم.

وی درباره نبود مخازن زباله در بعضی نقاط شهر و یا تعویض آنها اظهاركرد: در ۶۳ هزار نقطه ای كه قبل تر مكان یابی شده جانمایی مخازن زباله انجام شده است. پیمانكاران موظف می باشند كه در صورت تخریب مخازن زباله نسبت به تعویض آنها اقدام نمایند. این مساله در قرارداد آنها ذكر شده و اگر در جایی كوتاهی انجام می شود علت آن عدم نظارت مناطق است البته هم اكنون سنجشی توسط ما انجام شده تا در نقاطی كه نیازمند به جانمایی مخازن هستیم، مخازن را به صورت یكجا خریداری و جای گذاری نماییم.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در بخش دیگری از صحبت های خود از گردنگیر تمامی ادارات استان تهران به تفكیك زباله آگاهی داد و اظهار داشت: مقرر شده این مساله توسط استاندار تهران به تمامی ادارات ابلاغ شود تا در تمامی ساختمان های دولتی كار تفكیك زباله صورت گیرد. ساختمان های شهرداری تهران نیز هم اكنون این كار را انجام می دهند.

منبع:

1398/05/23
14:44:30
5.0 / 5
4756
تگهای خبر: خدمات , خرید , راهپیمایی , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس