اعضای شورای شهر تهران تصویب كردند

یك فوریت عرضه سهام شركت های شهرداری در بازار سرمایه

یك فوریت عرضه سهام شركت های شهرداری در بازار سرمایه به گزارش ال مور اعضای شورای شهر تهران به یك فوریت عرضه سهام شركت ها و موسسات تابعه شهرداری در بازار سرمایه رای مثبت دادند.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، بامداد امروز بررسی لایحه اسناد پیوست سند برنامه سوم توسعه شهرداری تهران شامل جداول كمی، شاخص ها، جداول منابع و مصارف و چارچوب منابع مالی روی میز بررسی اعضای شورای شهر قرار گرفت و اعضای شورا بعد از بررسی به كلیات آن رای مثبت دادند كه در همین هنگام حجت نظری با انتقاد از این رویه تصویب این لایحه اظهار نمود: من سوالی دارم اما امینی نایب رئیس شورای شهر كه در غیاب محسن هاشمی اداره جلسه را برعهده داشت گفت برپایه آئین نامه باید سوال را مكتوب عرضه دهید تا آنرا مطرح كنم، اما شما هیچ چیزی به من ندادید.
این سخنان سبب شد كه حجت نظری در حالیكه میكروفونش خاموش بود، بگوید قرار نیست این كارها را انجام دهیم و از پیوستی كه كسی از آن خبر ندارد، عبور نماییم. نباید زود تصمیم بگیریم و اینجا تصویب نماییم، این چه جور شفافیتی است؟
به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، اعتراض نظری راه به جایی نبرد و در نهایت سوال وی مسكوت ماند.
در ادامه اعضای شورای شهر مجید فراهانی و آرش میلانی را بعنوان نمایندگان شورا در جلسات شركت آب و فاضلاب انتخاب كردند و همینطور مریم چهره پاك بعنوان نماینده شورا در كمیته نورپردازی انتخاب گردید.
در ادامه اعضای شورای شهر تهران یك فوریت طرح اجبار شهرداری تهران به عرضه ی لایحه در مورد عرضه سهام شركت ها و موسسات تابعه در بازار سرمایه را بررسی كردند و بهاره آروین در دفاع از یك فوریت این لایحه اظهار داشت: عرضه سهام شركت ها و موسسات تابعه شهرداری در بازار سرمایه به امر شفافیت در شهرداری كمك می نماید و بنابراین از همكارانمان در شورا می خواهم كه به یك فوریت این طرح مهم رای بدهند تا كمیسیون های تخصصی بتوانند در این خصوص به جمع بندی برسند.
در ادامه الهام فخاری با بیان این كه متاسفانه شفافیت تبدیل به یك مبحث سلیقه ای شده، اظهار نمود: اگر می خواهیم به خاطر ایجاد شفافیت یك فوریت یك لایحه را تصویب نماییم باید در حوزه های دیگر هم به مقوله شفافیت توجه گردد. اگر شفافیت مهم می باشد باید در همه حوزه ها و برپایه اولویت های اداری شهر شفافیت را پیگیری نماییم و من مخالف شفافیت سلیقه ای هستم و شفافیت باید در همه حوزه ها رعایت شود.
به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، در نهایت اعضای شورای شهر تهران به یك فوریت اجبار شهرداری به عرضه لایحه ای در مورد عرضه سهام شركت ها و موسسات تابعه در بازار سرمایه رای مثبت دادند.1398/07/23
14:52:25
5.0 / 5
4190
تگهای خبر: توسعه , شركت , شهرداری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس