شناسایی مكان هایی برای ایجاد آرامستان جدید در 3 بخش تهران

شناسایی مكان هایی برای ایجاد آرامستان جدید در 3 بخش تهران به گزارش ال مور معاون شهرسازی شهرداری تهران از شناسایی مكان هایی در شمال، شرق و غرب تهران برای ایجاد آرامستان جدید پایتخت اطلاع داد.


عبدالرضا گلپایگانی در گفتگو با ایسنا، در مورد مكان یابی آرامستان جدید در تهران اظهار داشت: مكان یابی گورستان جدید برای تهران در دستوركار كارشناسان معاونت شهرسازی و سارمان بهشت زهرا (س) قرار دارد.
وی با اشاره به اینكه در جهت ایجاد گورستان جدید تهران مشاوران طرح ساختار حریم و حوزه آرامستان برای جانمایی مكان جدید فعال هستند؛ اضافه كرد: كارشناسان بعد از بررسی های مختلف به پیشنهاداتی رسیدند كه قرار شد مطالعات را در چارچوب گزارشی به شهردار تهران عرضه دهیم تا بعد از بررسی نهایی، این پیشنهادات برای تصمیم گیری به شورای شهر تهران عرضه شود.
گلپایگانی با تاكید بر اینكه بعد از تایید شهردار، مكان های جدید آرامستان تهران به شورای شهر معرف می شود، اظهار داشت: نظریه كلی ما این است كه گورستان اگر در یك نقطه متمركز نباشد، بهتر است چون كه زیارت اهل قبور امر ناپسندی نیست كه از شهر دور نماییم به همین دلیل در شمال، شرق و غرب تهران مكان هایی را كه امكان ایجاد آرامستان جدید دارند شناسایی شدند.
وی با تاكید بر اینكه این مكان ها در حریم تهران است، اظهار داشت: در شناسایی مكان های جدید مجموعه ای از عوامل همچون خصوصیت های زیست محیطی، ترافیكی و... لحاظ شده است و برپایه آن نقاطی را پیشنهاد دادند.
معاون شهرسازی شهرداری تهران تصریح كرد: شناسایی و ایجاد آرامستان جدید در پایتخت تا تا آخر سال 1400 به سرانجام خواهد رسید.1398/10/30
13:55:59
5.0 / 5
4674
تگهای خبر: ساخت , شهرداری , شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس